Арестович повідомляє про «маленький, але контрнаступ» ЗСУ

Радник керівника Офісу президента України Олексій Арестович повідомляє 27 березня про контрнаступальні дії Збройних сил України на окремих напрямках.

«Протягом доби стан положення та характер дій противника українських військ не змінився, за єдиним маленьким виключенням – наші війська розпочали маленькі тактичні, але контрнаступальні дії на Сумській, Харківській областях, продовжують їх, відповідно, в Київській області і в Херсонській області. Тобто, ми йдемо в маленький, але контрнаступ», – наголосив він.

Арестович додав, що наразі російські війська вдаються до двох головних завдань на сході і півдні України.

«Перше – це оточити наші війська в зоні ООС, добити Маріуполь, і утримати оборону в районі Херсона на півдні, тому що ці питання пов’язані між собою. Якщо впаде оборона противника на півдні, то його становище навколо Маріуполя сильно погіршиться. Вони це розуміють, вони це роблять вони це офіційно заявили», – додав він.

За словами радника керівника Офісу президента України, дії військ РФ, з одного боку, дають українським військам «надію в районі Києва, Чернігова, Сумщини, Харківщини, що ми позбудемося тут ворога, виб’ємо його звідси». З іншого боку, українські військові не виключають можливого ускладнення ситуації навколо Маріуполя і зони ООС.

Арестович додав, що в Україні добре розуміють цю ситуацію і вживають відповідних заходів. 

Новина доповнюється

No Responses

Leave a Reply